Hromadná poptávka ubytování (nutno vyplnit také vrchní část formuláře = termín pobytu + další Vámi požadovaná kritéria na pobyt)

Počet vyhovujících objeků: 0
Zadejte prosím co nejpřesnější kritéria, aby Vás nekontaktovalo příliš mnoho Ubytovatelů.
Zobrazit objekty, vyhovující zadání...

Chaty a chalupy > Česká republika > Jižní Čechy > chalupa č. 2C-021

Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné Jižní Čechy

Modletice 12, Písečné okres Jindřichův Hradec Jihočeský kraj GPS 48.9778411N 15.4554742E mapa
Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné Můj výběr zobrazit 47 fotografií

„Chalupa u Moravské Dyje - jižní Čechy - Česká Kanada - Dolní Rakousko“

Chalupa kapacita: 29 osob

 • 9 ložnic: 1x 5, 3x 4, 2x 3, 3x 2
 • Koupelna: 5
 • WC: 6
 • Internet: ANO
 • Domácí zvíře: Pouze po dohodě
 • Majitel v objektu (recepce): NE
 • Ubytovatel hovoří: česky, slovensky, německy

Pronájem chalupy Modletice. Ubytování - apartmány U kamenného stolu Modletice. Ubytování - pronájem chalupy jižní Čechy. Přijeďte si užít rodinnou dovolenou na zemské usedlosti v údolí Moravské Dyje v Jižních Čechách. Uzavřený dvůr s letní kuchyní je bezpečný pro děti a příjemný pro večerní posezení. Chalupa zahrnuje 4 části, které je možno pronajmout samostatně, popř. celý objekt lze pronajmout i jako celek. 1. část = Velký apartmán - Velký apartmán s galerií, prostornou kuchyní s velkým stolem a krbem. Samostatný vchod s verandou z venku i do dvora. Kapacita 9 lůžek. Pokoje v podkroví, každý pokoj s vlastní koupelnou. Společenská místnost s krbem, galerií, vřetenové schodiště s marockým štukem, toaletou a kuchyní s ledničkou, sporákem. První pokoj 5 lůžek (1 dvoulůžko, 3 jednolůžka), koupelna s toaletou, sprchový kout. Druhý pokoj 3 lůžka (1 dvoulůžko, 2 jednolůžka), koupelna s toaletou, sprchový kout, pračka. 2. část = Malý apartmán - Apartmán s kachlovou pecí. Kapacita 7 lůžek. Dva pokoje oddělené chodbou a koupelna s toaletou, pračkou a sprchový kout. První pokoj 4 lůžka (2 jednolůžka, 1 dvoulůžko), kachlová kamna, kuchyňka. Druhý pokoj 3 lůžka (palanda pro dva, 1 jednolůžko), kuchyňka. Samostatný vchod z venku i do dvora. 3. část = Ubytování ve dvoře. Tři pokoje se společenskou místností s krbem a klavírem (křídlem). Kapacita 9 lůžek. Průchozí pokoj 4 lůžka (2 jednolůžka,1 patrová postel). Navazující pokoj 3 lůžka (1 jednolůžko,1 patrová postel). Samostatný pokoj 2 lůžka (2 jednolůžka) s pecí a kachlovými kamny. Koupelna společná pro všechny pokoje s toaletou a vanou. Společenská místnost s kuchyní (lednička, sporák a jiné vybavení), krb s klavírem-křídlo. Společná chodba. 4. část = Apartmán U řeky Moravské Dyje. Apartmán má dvě místnosti. V menší místnosti jsou dvě lůžka a dá se propojit s apartmánem Ubytováním ve dvoře. Ve větší místnosti blíže k řece s francouzkým oknem s výhledem na Moravskou Dyji je palanda na spaní pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna se sprchou a toaletou. Vchod z letní kuchyně nebo od řeky Moravský Dyje. K dispozici uzavřený dvůr. Ve dvoře letní kuchyně s ohništěm, mega postelí, koutek pro děti, flipper, stolní fotbálek, houpací síť, koutek s bylinkami k používání. Zahrada s řekou Moravskou Dyjí a kamenným stolem, lavicí a dvěma ohništi, indiánský stan s ohništěm a posezením, pískoviště, houpačky, trampolína (na vlastní nebezpečí). 150m od chalupy je Dolní rybník s kamenným i dřevěným stolem, lavicí a udírnou. 220m od chalupy je Horní rybník v lese. Tyto soukromé rybníky jsou plné ryb, využití na koupání i rybolov. K chalupě patří zahrada s Moravskou Dyjí, se stylovým kamenným posezením, ohništěm, dětský koutek, pískoviště a houpačka. Parkování je přímo u chalupy. Ubytování u řeky Moravské Dyje v Jižních Čechách. Pomezí Jižní Čechy, Jížní Morava, Česká Kanada, Českomoravská vrchovina, Dolní Rakousko, Podyjí. V blízkosti Modletic se nachází renesanční město Slavonice a renesanční perla město mezi městy, město Telč.

Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné
Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné. Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné

Ceník ubytování Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné

Základní CENÍK - ceny za ubytování

Sezóna Datum od Datum do Typ ceny Cena Min. nocí Min. osob Poznámka k ceně
Hlavní sezóna 15. červenec 15. září Objekt / týden 101 500 Kč 7 1 Kapacita 29 lůžek
Mimosezóna Objekt / noc 14 500 Kč 7 1 Kapacita 29 lůžek
Mimosezóna Apartmán / noc 4 500 Kč 7 1 Kapacita 9 lůžek
Mimosezóna Apartmán / noc 3 500 Kč 7 1 Kapacita 7 lůžek
Mimosezóna Apartmán / noc 2 500 Kč 7 1 Kapacita 4 lůžka
Mimosezóna Apartmán / noc 4 500 Kč 7 1 Kapacit 9 lůžek
Vánoce Objekt / pobyt 108 750 Kč 5 1 Kapacita 29 lůžek
SILVESTR Objekt / pobyt 108 750 Kč 5 1 Kapacita 29 lůžek

Doplňující informace Objekt 14.500, Kč/noc. Kapacita 29 lůžek. Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 500 kč/lůžko/noc. Minimální pronájem dvě noci-celá chalupa 33.800 Kč kapacita 29 lůžek.Ceník pro Velikonoce (pobyt zpravidla od čtvrtka do pondělí 58.000 Kč/4 dny). Silvestr celá chalupa (4x apartmán, 9x pokoj, kapacita 29 lůžek,) cena 108.750 Kč. Cena Silvestru zahrnuje 5 dní kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii. Rozdělení chalupy na silvestra a cena: Velký apartmán (2x pokoj s koupelnou, kapacita 9 lůžek, společenská místnost s galerií) cen 33.750 Kč. Malý apartmán, apartmán Ubytování ve dvoře, apartmán U řeky Moravské Dyje (7x pokoj, kapacita 20 lůžek, 3x koupelna, společenská místnost s klavírem) cena 75.000 Kč. Velký apartmán se společenskou místností 4.500 Kč/noc 9 lůžek, Malý apartmá 3.500 Kč/noc 7 lůžek, Ubytování ve dvoře 4.500 Kč/noc 9 lůžek, U řeky Moravské Dyje 2500 Kč/noc 4 lůžka. Příjezd 15 hod. Odjezd 10 hod nebo dle dohody a možností. K dispozici uzavřený dvůr s letní kuchyní a ohništěm, zahrada s řekou Moravskou Dyjí, kamenným stolem a ohništěm. Také rybník na koupání a rybolov. Svátky a prodloužený víkendy během roku lze objednat pouze celou chalupu na tři a více dnů. Info k rezervaci: Rezervace je blokovaná pouze při zaplacení padesáti procent z ceny. Klienti mají stanovenou splatnost do 7 dnů, poté se termín uvolní pro další zájemce. Lze urychlit výpisem z banky. Nad 29 osob se platí 250,- Kč/osoba/den. Doplatek musí být zaslán 15 dnů před příjezdem hostů bankovním převodem. Jakmile bude záloha převedena na účet, budu Vás informovat a na stránkách Váš termín zablokuji. Při odstoupení pobytu nebude klientovi vracen rezervační poplatek. Zákazník má nárok na vrácení celé částky pouze v případě nahodilých a nepředvídatelných událostí (jako např. přírodní katastrofy, které znemožňují pobyt nebo havárie v objektu). Kauce za chalupu činí 16.000 Kč. Kauce je vratná v plné výši, pokud bude objekt se zahradou ve stavu, v jakém byl předán. Kauce se předává při převzetí chalupy v den příjezdu. V den odjezdu se vrací. Chalupa má 4 apartmány. V podzimním, zimním a jarním období se platí 10% navíc z celkové částky pobytu - vyšší náklady na vytápění chalupy. Chalupa je vytápěná dřevem. K dispozici je Dolní Modletický rybník cca 150 m od chalupy na koupání i rybolov. Možnost pronájmu dvojité pípy s chladicím zařízením na potravinářský plyn. Je nutné upřesnit počet aut! Za větší množství aut (více než 7) se platí poplatek 100,- Kč/den/auto. Každý host se musí seznámit s ubytovacím řádem.

Doplňkový CENÍK - vratná kauce, domácí zvíře, energie, parkovné, rekreační poplatek, stravování

Energie: Za energie se doplácí - paušálem dle ceníku

Typ ceny Cena Poznámka k ceně
Vratná kauce 16 000 Kč Pokud bude objekt ve stavu, v jakém byl předán, kauce je vratná
Domácí zvíře / noc 100 Kč
Platba za energie / objekt / pobyt 150 Kč Cena elektřiny za jeden apartmán 150 Kč/den

Doplňující informace Kauce za chalupu činí 16.000,Kč. Kauce je vratná v plné výši, pokud bude objekt se zahradou ve stavu, v jakém byl předán. Kauce se předává při převzetí chalupy v den příjezdu. V den odjezdu se vrací.

Vybavení a možnosti objektu Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné

Rozložení ložnic:9 ložnic: 1x 5, 3x 4, 2x 3, 3x 2
WC:6
Koupelny:5
Objekt k pronájmu (využití):Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Ubytování možno domluvit jazykem:česky, slovensky, německy
Domácí zvíře:Pouze po dohodě
Možnost stravování:vlastní stravování
Bezbariérový objekt:částečně
Kouření v objektu:NE není možné
Vybavení objektu - vnitřní:společenská místnost, dětská postýlka, dětská stolička, dětský kout (hračky), krb / krbová kamna, kachlová kamna, kachlová pec, kachlový sporák, internet - wifi, vybavená kuchyně, rychlovarná konvice, varná deska, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, myčka, toustovač, el. bojler pro ohřev vody, pračka, sušička prádla, koupelna s vanou, koupelna s wc společné, koupelna se sprchovým koutem, samostatné wc, rádio, společenské hry, stolní fotbal
Vybavení objektu - venkovní:zahradní nábytek, terasa, zastřešené posezení, zahrada, koupací sud, trampolína, pískoviště, travnatá plocha, ohniště, gril, kotlík, krb, letní venkovní kuchyně, sklad pro kola/ lyže, oplocený objekt, částečně oplocený objekt, volné prostranství (neoplocený objekt)
Vytápění objektu:kamna / krb na tuhá paliva, kotel na tuhá paliva, ústřední topení, podlahové topení, tepelné čerpadlo, solární panely.
Vzdálenosti:zastávka autobus (10 m), zastávka vlak (8000 m), obchod (1500 m), restaurace (8000 m), les (50 m), koupání (10 m), lyžařský vlek (28000 m)
Aktivity v okolí (do 15 km):turistika, cykloturistika, wellness, fitnes, venkovní bazén, houbaření, golf, minigolf, tenis, bruslení (led - zima), dětský park, lanový park, koně, rybolov, lyžování, bowling

Členění objektu

 • Velký apartmán

  • Pokoj 5 lůžek - koupelna s toaletou, sprchový kout

  • Pokoj 4 lůžka - koupelna s toaletou, sprchový kout, pračka

 • Malý apartmán

  • Pokoj 4 lůžka - kachlová kamna, kuchyňka

  • Pokoj 3 lůžka - kuchyňka

 • Ubytování ve dvoře

  • Pokoj průchozí 4 lůžka

  • Pokoj navazující 2 lůžka

  • Pokoj samostatný 2 lůžka - s pecí a kachlovými kamny

 • Apartmán U řeky Moravské Dyje

  • 2-lůžková ložnice

  • 2-lůžková ložnice

  Chalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_PísečnéChalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné

  Hodnocení Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné

  Podrobné hodnocení

  Celkové hodnocení

   
  • Poloha 0.0
  • Čistota 0.0
  • Vybavenost 0.0
  • Personál 0.0
  • Služby 0.0
  • Zajímavosti v okolí 0.0
  • Cena / hodnota 0.0

  0.0

  Počet recenzí: 0

  Usedlost Ledňáček - Modletice - klid u řekyUsedlost Ledňáček - Modletice - klid u řeky

  2C-293

  max. 9 osob

  Usedlost Ledňáček - Modletice - klid u řeky

  Modletice 11, Modletice mapa 0.1 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 9 osob
  • 3x
  • 2x
  • 2x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Usedlost Ledňáček - Wellness & Spa Boutique ubytování Česká Kanada.“

  Chalupa Navrci - Písečné - Jindřichův HradecChalupa Navrci - Písečné - Jindřichův Hradec

  2C-102

  max. 7 osob

  Chalupa Navrci - Písečné - Jindřichův Hradec

  Písečné 77, Písečné mapa 1.8 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 7 osob
  • 3x
  • 1x
  • 1x
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Pronájem chalupa Navrci Písečné - Jindřichův Hradec, jižní Čechy“

  Apartmány u sv. Floriána - Slavonice - Č. KanadaApartmány u sv. Floriána - Slavonice - Č. Kanada

  2C-120

  max. 10 osob

  Apartmány u sv. Floriána - Slavonice - Č. Kanada

  Horní náměstí ev.č. 1, Slavonice mapa 7.8 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 10 osob
  • 4x
  • 2x
  • 3x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Apartmány u sv. Floriána Slavonice, ubytování, penzion, Česká Kanada“

  Chalupa Borek - Dačice - wellness apartmánChalupa Borek - Dačice - wellness apartmán

  Silvestr je obsazený

  2C-086

  max. 6 osob

  Chalupa Borek - Dačice - wellness apartmán

  Borek 10, Dačice mapa 10.8 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 6 osob
  • 2x
  • 2x
  • 2x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Chalupa Borek - wellness apartmán (infrasauna, hydromasáž, vířivka).“

  Chata Telč - Apartmány Dačice - jižní ČechyChata Telč - Apartmány Dačice - jižní Čechy

  2C-069

  max. 8 osob

  Chata Telč - Apartmány Dačice - jižní Čechy

  Třída 9. května 555, Dačice mapa 11.9 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 8 osob
  • 4x
  • 2x
  • 2x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře NE
  • Ceník
   ZDE

  „Luxusní ubytování na jihu Čech - Apartmány Duo Dačice“

  Wellness chalupa Na Kovárně - Police - JemniceWellness chalupa Na Kovárně - Police - Jemnice

  8.61 hodnocení

  Silvestr je obsazený

  9C-142

  max. 11 osob

  Wellness chalupa Na Kovárně - Police - Jemnice

  Police 61, Police mapa 12.5 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 11 osob
  • 3x
  • 2x
  • 3x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Wellness chalupa Na Kovárně - Police - Jemnice - Vranov - Bítov“

  Chalupa u Jablka - Police u Jemnice - BítovChalupa u Jablka - Police u Jemnice - Bítov

  101 hodnocení

  Silvestr je obsazený

  9C-028

  max. 10 osob

  Chalupa u Jablka - Police u Jemnice - Bítov

  Police 129, Police mapa 12.8 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 10 osob
  • 3x
  • 2x
  • 2x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Chalupa s klidnou atmosférou U Jablka, v blízkosti Vranovská přehrada.“

  Wellness chalupa U Pařezu - Police - JemniceWellness chalupa U Pařezu - Police - Jemnice

  Silvestr je obsazený

  9C-143

  max. 9 osob

  Wellness chalupa U Pařezu - Police - Jemnice

  Police 134, Police mapa 12.8 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 9 osob
  • 3x
  • 2x
  • 2x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Wellness chalupa U Pařezu - Police - Jemnice - Vranov - Bítov“

  Čertova chalupa - Mladoňovice - DačiceČertova chalupa - Mladoňovice - Dačice

  Silvestr je obsazený

  9C-161

  max. 16 osob

  Čertova chalupa - Mladoňovice - Dačice

  Mladoňovice 136, Mladoňovice mapa 13.9 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 16 osob
  • 4x
  • 3x
  • 2x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Čertova chalupa s wellness - Vranovská přehrada - Telč - Znojmo“

  Chalupa Stoječín - Český Rudolec - jižní ČechyChalupa Stoječín - Český Rudolec - jižní Čechy

  2C-297

  max. 6 osob

  Chalupa Stoječín - Český Rudolec - jižní Čechy

  Stoječín ev.č. 2, Český Rudolec mapa 14.1 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 6 osob
  • 3x
  • 1x
  • 1x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Rekreační chalupa s velkou zahradou - obec Stoječín - jižní Čechy.“

  Chalupa Veclov - Staré Město pod LandštejnemChalupa Veclov - Staré Město pod Landštejnem

  Silvestr je obsazený

  2C-134

  max. 12 osob

  Chalupa Veclov - Staré Město pod Landštejnem

  Staré Město pod Landštejnem 20 mapa 16.4 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 12 osob
  • 3x
  • 3x
  • 3x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře NE
  • Ceník
   ZDE

  „Chalupa Veclov - apartmánové ubytování Staré Město pod Landštejnem.“

  Chalupa Dešov - bazén - Vysočina - v. n. VranovChalupa Dešov - bazén - Vysočina - v. n. Vranov

  9C-106

  max. 7 osob

  Chalupa Dešov - bazén - Vysočina - v. n. Vranov

  Dešov 144, Dešov mapa 17.2 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 7 osob
  • 2x
  • 1x
  • 1x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře NE
  • Ceník
   ZDE

  „Venkovská chalupa U Strádalů s bazénem - Vysočina a jižní Morava.“

  Chalupa U Dřevaře - Český Rudolec - LipniceChalupa U Dřevaře - Český Rudolec - Lipnice

  101 hodnocení

  2C-205

  max. 12 osob

  Chalupa U Dřevaře - Český Rudolec - Lipnice

  Lipnice 11, Český Rudolec mapa 17.6 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 12 osob
  • 3x
  • 3x
  • 3x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře NE
  • Ceník
   ZDE

  „Chalupa U Dřevaře - Český Rudolec - Lipnice - apartmány Česká Kanada.“

  Roubenka pod Jakubem - Valtínov - KunžakRoubenka pod Jakubem - Valtínov - Kunžak

  Silvestr je obsazený

  2C-214

  max. 9 osob

  Roubenka pod Jakubem - Valtínov - Kunžak

  Valtínov 41, Kunžak mapa 18.5 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 9 osob
  • 4x
  • 2x
  • 2x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře ANO
  • Ceník
   ZDE

  „Roubenka pod Jakubem Valtínov s vlastním rybníkem a loďkou.“

  Chata nad splavem - Podhradí nad Dyjí - vířivkaChata nad splavem - Podhradí nad Dyjí - vířivka

  1M-175

  max. 5 osob

  Chata nad splavem - Podhradí nad Dyjí - vířivka

  Podhradí nad Dyjí ev.č. 29 mapa 18.6 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr Zobrazit kontakty
  • Max. kapacita 5 osob
  • 2x
  • 1x
  • 1x
  • Internet ANO
  • Domácí zvíře NE
  • Ceník
   ZDE

  „Chata nad splavem - ubytování s vířivkou vodní nádrž Vranov.“

  Pohádková stezka Panenská – Jemnice

  9CZ-005

  Věk: Všechny věkové skupiny

  Pohádková stezka Panenská – Jemnice

  Panenská, Jemnice mapa 4.1 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr

  Příroda a naučné stezky • Tipy na výlety

  Zámek Dačice - Jihočeský kraj

  2CZ-036

  Věk: Všechny věkové skupiny

  Zámek Dačice - Jihočeský kraj

  Havlíčkovo nám. 85, Dačice mapa 11.4 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr

  Příroda a naučné stezky • Hrady, zámky, památky • Tipy na výlety

  Hrad Landštejn - Česká Kanada

  2CZ-035

  Věk: Všechny věkové skupiny

  Hrad Landštejn - Česká Kanada

  Landštejn 2, Slavonice mapa 17.2 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr

  Hrady, zámky, památky • Tipy na výlety • Rozhledny • Cyklotrasy

  Lesopark a rozhledna U Jakuba – Valtínov

  2CZ-010

  Věk: Všechny věkové skupiny

  Lesopark a rozhledna U Jakuba – Valtínov

  Valtínov, Kunžak mapa 18.2 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr

  Zábavní parky • Příroda a naučné stezky • Tipy na výlety • Dětské kouty, herny a hřiště • Rozhledny

  Hrad Bítov - Jihomoravský kraj

  1MZ-031

  Věk: Všechny věkové skupiny

  Hrad Bítov - Jihomoravský kraj

  Bítov 1, Uherčice mapa 18.3 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr

  Hrady, zámky, památky • Tipy na výlety • Cyklotrasy

  Zřícenina hradu Cornštejn - Bítov

  1MZ-036

  Věk: Všechny věkové skupiny

  Zřícenina hradu Cornštejn - Bítov

  Hrad Cornštejn, Bítov mapa 19.6 km vzdušně od Chalupa U kamenného stolu - Modletice_Písečné ODSTRANIT objektMůj výběr

  Příroda a naučné stezky • Hrady, zámky, památky • Tipy na výlety • Cyklotrasy

  Přidat NOVÝ OBJEKT + Služby a CENÍK

  Máme něco zlepšit?

  Napište správci portálu...