Chaty a chalupy > Pro ubytovatele > Služba profi FOTO

Služba profi FOTO

Služba PROFI FOTO ... nejen Vaši klienti, ale my všichni nakupujeme očima. Pokud bych mohl doporučit pouze jednu radu, bylo by to investovat co nejvíce energie do vzhledu prezentace svého objektu. Internetová prezentace objektu je Vaší hlavní marketingovou strategií. Kvalitní fotogalerie utváří první dojem, musí zaujmout. Na četné žádosti ubytovatelů zde přinášíme příkladové studie objektů PŘED a PO nafocení. Ze zkušeností Vás Ubytovatelů můžeme potvrdit, že po kvalitním nafocení objektu se zvýšila návštěvnost a tím i obsazenost daného objektu obvykle až o 30 až 50%.

Profesionálně fotografujeme HDR technologií nemovitosti - penziony, apartmány, hotely, rekreační domy, chaty, chalupy.

Součástí našich služeb je služba PROFI FOTO (foto exteriéry, foto interiéry, foto okolí). Dokumentační fotografie zhotovíme a předáme včetně autorských práv. Cena této služby je vždy individuální dohodou, cena je závislá především od polohy objektu (dojezdové vzdálenosti) a rozsahu fotogalerie (exteriéry, interiéry).

Kontaktujte nás prosím na emailu: info@cs-chalupy.cz

Orientační ceník profi FOTO: Interiéry samostatně do 2 hod. focení = 3500 Kč. Exteriéry samostatně do 2 hod. focení = 3500 Kč. Komplet interiéry a exteriéry do 3 hod. focení = 6000 Kč. Zpracování foto (technologie HDR) = 1000 Kč. Dopravné cca 15 Kč / 1 km (výchozí bod obvykle město Vrchlabí).

 

ZDE jsou příkladové studie FOTO objektů "před" a "po" nafocení službou Profi FOTO:

 

Přidat NOVÝ OBJEKT + Služby a CENÍK Jsme na Facebooku

Máme něco zlepšit?

Napište správci portálu...