Chaty a chalupy > Pro ubytovatele > Proč objekt registrovat?

Proč objekt registrovat?

Proč je dobré zde Váš objekt registrovat:

 • Nejširší nabídka chat a chalup na www.cs-chalupy.cz a ostatních typů ubytování (penziony, apartmány, hotely,..) na www.cs-ubytovani.cz  v České republice a na Slovensku. Váš objekt bude automaticky zobrazen na obou zde uvedných a dalších portálech.
 • V prezentaci Vašeho objektu jsou uvedeny kontakty přímo na Vás, s klienty komunikujete napřímo, toto je jednoznačně nejlevnější a nejlepší služba pro Vás i pro Vaše klienty na trhu, vše bez dalších zprostředkovatelů, provizí, cizích reklam apod..
 • Specializujeme se na chaty, chalupy a rekreační objekty již více jak 20 let. Objekty pronajímáme, prodáváme, prezentujeme, naše práce je nám koníčkem, těm kdo začínají pomůžeme nahoru, těm kdo jsou nahoře pomůžeme se tam dlouhodobě udržet. 
 • Spoluprací s námi získáte kompletní KNOW HOW a profesionální www prezentaci s vlastní doménou optimalizovanou pro vyhledávače Seznam, Google a další... Stanete se součástí mnoha set objektů, kterým poskytujeme masivní marketingovou podporu.
 • Zajistíme tak vysokou návštěvnost www stránky s prezentací Vašeho objektu, statistiky jsou součástí administrace Vaší stránky, obsah prezentace je plně ve Vaší kompetenci, změny provádíte sami a online ve Vaší vlastní prezentaci.
 • Majitelům objektů garantujeme vrácení peněz pokud jim nepřivedeme nové klienty za období prezentace na 1 rok a více. Tedy spoluprací s námi nic neriskujete, nic nemůžete ztratit, cena za naše služby je obvykle pouze zlomkem ceny, kterou získáte za pobyt jediného klienta ve Vašem objektu, taková je praxe.
 • Samozřejmostí je prezentace Vašeho objektu s responzivní úpravou www, tedy prezentace Vašeho objektu je optimalizovaná i pro mobilní internetové aplikace (mobilní telefony a jiné mobilní zařízení), Váš objekt je tak k dispozici online všem...
 • K dispozici máte Vy i Vaši klienti perfektní systém s online přehledem obsazenosti Vašeho objektu (volné termíny, obsazené termíny, rezervace, objednávky, poptávky,..), modul obsazenosti si navíc z našich www můžete zdarma umístit i na jakékoliv jiné Vaše www stránky.
 • Samozřejmostí je uživatelsky přívětivá správa fotogalerie Vašeho objektu. Pro naše zákazníky zajišťujeme služby Profi FOTO objektu (exteriéry léto, zima, interiéry, okolí), kvalitní fotografie objekt jednoznačně prodávají!
 • Jako jediní na trhu rekreačních pobytů nabízíme majitelům objektu s prezentací na našich www zdarma možnost poradenství s cílem zajištění vyšší obsazenosti objektu (a to i v mimosezónách apod.), sdělíme Vám proč jiní u nás obsazují více...
 • Součástí prezentace Vašeho objektu je i volitelný rozsah služeb a prezentace včetně modulu recenzí ubytovaných klientů, modulu poptávky klientů (dle kritérií apod.), prezentace v cizojazyčných mutacích (pro klienty hovořící SK, PL a EN) apod. 
 • Automaticky a zdarma prezentujeme Váš objekt na spřátelených portálech www.tippobyt.cz  a na tématicky zaměřených ubytovacích portálech Silvestr, wellness a bazény, víkendy apod.
 • Majitelé objektů, kteří u nás již prezentují hodnotí portál jako nejlepší na trhu v ČR, SK a PL s poměrem CENA / VÝKON (kvalita).
 • Důvěra našich zákazníků nás zavazuje, vyzkoušejte i Vy spolupráci s námi, využijte i Vy náš klientský ubytovací servis na neobvykle vysoké úrovni, jsme jednička na trhu rozsahem poskytovaných služeb v oblasti ubytování.

Děkuji za Vaší pozornost, zakladatel a manažer portálu Petr Fix, tel. +420 731 535 546, email: info@cs-chalupy.cz

Přidat NOVÝ OBJEKT + Služby a CENÍK Jsme na Facebooku

Máme něco zlepšit?

Napište správci portálu...